Gdzie kupić bilet jednorazowy?

Sprzedaż biletów jednorazowych prowadzona jest przez kierowców autobusów. Bilet należy kupić bezpośrednio po wejściu do pojazdu. Należy przygotować odliczoną kwotę. Możliwość płatności tylko gotówką. Brak możliwości rezerwacji miejsc.

Gdzie kupić bilet miesięczny?

Bilet miesięczny na daną linię należy kupić u Operatora (Przewoźnika), który obsługuje daną linie autobusową.
Osoby, które zakupią bilet miesięczny w obrębie miasta lub gminy mogą podróżować wszystkimi liniami powiatowymi w obrębie miasta lub gminy na, którą został zakupiony bilet miesięczny. Korzystając z kilku linii w tej samej strefie bilet miesięczny należy kupić na linię którą podróżujemy najczęściej.

PKS Grodzisk Maz.

Bilety miesięczne na linie 17-29 i 31 można kupować w dwa ostatnie i dwa pierwsze dni robocze miesiąca w punkcie sprzedaży biletów w kasie PKS Grodzisk Mazowiecki na dworcu kolejowym w Grodzisku Maz. 

Bilety miesięczne na linie powiatowe obsługiwane przez PKS Grodzisk Maz. można kupić także przez platformę internetową e-podroznik.pl . Należy wybrać w wyszukiwarce miejscowość początkową i końcową na trasie, na której często podróżujesz oraz wybrać datę, od której obowiązywać ma bilet, następnie kliknąć "Kup bilet okresowy", wybrać typ biletu (normalny / ulgowy) i opłacić zamówienie wybierając przelew internetowy lub płatność kartą kredytową. Bilet otrzymasz na Twój adres e-mail.
ZACHĘCAMY DO KUPOWANIA BILETÓW PRZEZ PLATFORMĘ INTERNETOWĄ.


PKS Tarnobrzeg

Bilety miesięczne na linie powiatowe obsługiwane przez PKS Tarnobrzeg można będzie od 18 stycznia kupić przez platformę internetową

e-podroznik.pl Należy wybrać w wyszukiwarce miejscowość początkową i końcową na trasie, na której często podróżujesz oraz wybrać datę, od której obowiązywać ma bilet, następnie kliknąć "Kup bilet okresowy", wybrać typ biletu (normalny / ulgowy) i opłacić zamówienie wybierając przelew internetowy lub płatność kartą kredytową. Bilet otrzymasz na Twój adres e-mail.


ZACHĘCAMY DO KUPOWANIA BILETÓW PRZEZ PLATFORMĘ INTERNETOWĄ.

Usługi Transportowe Jerzy Wiśniewski (MIM Trans)

Bilety miesięczne na linie M i można kupować w dwa pierwsze dni robocze miesiąca w punkcie sprzedaży biletów w Żabiej Woli (ul. Spółdzielcza 2F, wejście od ul. Zielonej Żabki). Punkt czynny w godz. 10:00 - 18:00.
W przypadku braku możliwości zakupu biletu w ww. miejscu i terminie prosimy o kontakt pod nr tel.: 602 128 068 (Pan Tadeusz Pałka).

Sebastian Słomiński BUS (SEBUS)

Bilety miesięczne na linie 52 obsługiwane przez Firmę SEBUS można kupić przez platformę internetową e-podroznik.pl. Należy wybrać w wyszukiwarce miejscowość początkową i końcową na trasie, na której często podróżujesz oraz wybrać datę, od której obowiązywać ma bilet, następnie kliknąć "Kup bilet okresowy", wybrać typ biletu (normalny / ulgowy) i opłacić zamówienie wybierając przelew internetowy lub płatność kartą kredytową. Bilet otrzymasz na Twój adres e-mail.


ZACHĘCAMY DO KUPOWANIA BILETÓW PRZEZ PLATFORMĘ INTERNETOWĄ.